Bilinfo
VW Polo, 2009-2014 (Type V, Fase 1)
VOLKSWAGEN POLO 6R
Chassisnummer: WVWZZZ6RZBY016124
Bilnummer: 289351
Årsmodell
2011
KmStand
203279
Drivstoff
Bensin

Motor / motorkode
Bensin
Slagvolum: 1198cm3 / 1.2l
CGPB


Girkasse / girkassekode
Manuell

Karosseri
Kombisedan, 02 ()
Selger
Martiniussen Bilservice AS
Industriveien 6
1820 Spydeberg
Viken, Indre Østfold
Telefon: 99111199
Det finnes ikke flere deler enn de som står i listen under! - Denne bilen er ferdig demontert eller presset.
Deler fra denne bilen (13)

Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Baklykt venstre
Lagernummer 432568
Overflateriper
VOLKSWAGEN

Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Dør høyre bak
Lagernummer 432553
Lakkskade/Riper
VOLKSWAGEN

Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Dørhåndtak utv høyre bak til VW Polo, 2009-2014 (Type V, Fase 1)  (VOLKSWAGEN|)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Dørhåndtak utv høyre bak
Lagernummer 432559
må demonteres venstreed salg. høyreøyre bak
VOLKSWAGEN

pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Dørstopper til VW Polo, 2009-2014 (Type V, Fase 1)  (VOLKSWAGEN|)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Dørstopper
Lagernummer 432556
Må demonteres ved salg. Høyre bak
VOLKSWAGEN

pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Hattehylle
Lagernummer 432571
VOLKSWAGEN

Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Låsekasse høyre til VW Polo, 2009-2014 (Type V, Fase 1)  (VOLKSWAGEN|)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Låsekasse høyre
Lagernummer 432554
høyreøyre bak må demonteres venstreed salg
VOLKSWAGEN

pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Ruteheis til VW Polo, 2009-2014 (Type V, Fase 1)  (VOLKSWAGEN|)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Ruteheis
Lagernummer 432558
HØYRE BAK Må demonteres ved salg
VOLKSWAGEN

pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Ruteheis høyre
Lagernummer 432555
høyreøyre bak
VOLKSWAGEN

Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Siderute høyre bak
Lagernummer 432557
Må demonteres ved salg
VOLKSWAGEN

Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Sikkerhetsbeltelås baksete
Lagernummer 432570
venstreenstre foran
VOLKSWAGEN

Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Speil venstre
Lagernummer 432576
VOLKSWAGEN

Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Støtfanger foran
Lagernummer 432567
Med lyktespylere. Merker/Riper
VOLKSWAGEN

Martiniussen Bilservice AS
VW Polo 2009-2014 (Type V, Fase 1)
Tanklokk til VW Polo, 2009-2014 (Type V, Fase 1)  (VOLKSWAGEN|)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Tanklokk
Lagernummer 432569
Riper/Merker
VOLKSWAGEN

pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer


Følg oss på sosiale medier:
Facebook logo
Instagram logo
Admin
Til toppen av siden